Konserwatywny liberalizm, leseferyzm, minarchizm, merytokracja.

Premiera mojej książki!

/, Wpisy/Premiera mojej książki!

Premiera mojej książki!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że moja debiutancka powieść pt. „Bękart” jest już w sprzedaży! Aktualnie można ją nabyć albo bezpośrednio na blogu, albo w księgarni internetowej wydawnictwa Novae Res. Książka jest właśnie dystrybuowana, więc niebawem będzie dostępna również w innych miejscach, przy czym specjalne, limitowane egzemplarze z autografem, podziękowaniami i niespodzianką można nabyć wyłącznie na The Spinning Top Blog!

W ramach promocji zaplanowałem kilka spotkań autorskich, na które serdecznie wszystkich zapraszam. Oto ich aktualny kalendarz wraz z linkami do wydarzeń na Facebooku:

30.05, godz. 18:00, Między Słowami, Lublin
06.06, godz. 18:00, Znajomi Znajomych, Warszawa
20.06, godz. 16:00, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Lublin

Zachęcam również do zapoznania się z następującymi materiałami i udostępniania ich:

Wywiad ze mną w Kurierze Lubelskim
Audycja literacka z moim udziałem w Radio Lublin

Na koniec zapraszam do obejrzenia filmu promującego książkę wyprodukowanego przez ekipę Foton Studio z muzyką autorstwa O.S.T.R., który na potrzeby produkcji użyczył jednego ze swoich mistrzowskich bitów:

By | 2018-05-27T08:47:00+00:00 16 maja 2015|1 komentarz

About the Author:

Kamil Cywka
Tłumacz, lektor, publicysta-amator, pisarz. Autor powieści pt. „Bękart”. Konserwatysta, leseferysta, wolnorynkowiec. Interesują mnie głównie dziedziny takie jak historia, filozofia, polityka, ekonomia, ideologie, doktryny oraz sprawy społeczne. Na The Spinning Top Blog staram się poruszać tematy pomijane w mediach głównego nurtu oraz promować wolność, samodzielne myślenie i świadome życie we wszystkich jego aspektach.

1 komenarz

  1. Jerzyk 16/05/2015 w 4:29 pm - Odpowiedz

    Wydanie ze współfinansowaniem?

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.