Polityka, gospodarka, historia, ideologie, sprawy społeczne.

Premiera mojej książki!

/, Wpisy/Premiera mojej książki!

Premiera mojej książki!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że moja debiutancka powieść pt. „Bękart” jest już w sprzedaży! Aktualnie można ją nabyć albo bezpośrednio na blogu, albo w księgarni internetowej wydawnictwa Novae Res. Książka jest właśnie dystrybuowana, więc niebawem będzie dostępna również w innych miejscach, przy czym specjalne, limitowane egzemplarze z autografem, podziękowaniami i niespodzianką można nabyć wyłącznie na The Spinning Top Blog!

W ramach promocji zaplanowałem kilka spotkań autorskich, na które serdecznie wszystkich zapraszam. Oto ich aktualny kalendarz wraz z linkami do wydarzeń na Facebooku:

30.05, godz. 18:00, Między Słowami, Lublin
06.06, godz. 18:00, Znajomi Znajomych, Warszawa
20.06, godz. 16:00, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Lublin

Zachęcam również do zapoznania się z następującymi materiałami i udostępniania ich:

Wywiad ze mną w Kurierze Lubelskim
Audycja literacka z moim udziałem w Radio Lublin

Na koniec zapraszam do obejrzenia filmu promującego książkę wyprodukowanego przez ekipę Foton Studio z muzyką autorstwa O.S.T.R., który na potrzeby produkcji użyczył jednego ze swoich mistrzowskich bitów:

By | 2018-05-27T08:47:00+00:00 16 maja 2015|1 komentarz

About the Author:

Kamil Cywka
Tłumacz, lektor, komentator, pisarz. Autor powieści pt. „Bękart” oraz zbioru wierszy pt. „Miłość, miasto, mrok”. Konserwatywny liberał. Interesują mnie głównie dziedziny takie jak historia, polityka, ekonomia, ideologie i doktryny oraz sprawy społeczne. Na The Spinning Top Blog staram się poruszać tematy pomijane w mediach głównego nurtu oraz promować wolność, samodzielne myślenie i świadome życie we wszystkich jego aspektach.

1 komenarz

  1. Jerzyk 16/05/2015 w 4:29 pm - Odpowiedz

    Wydanie ze współfinansowaniem?

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.