Polityka, gospodarka, historia, ideologie, sprawy społeczne.

Fajnizm

Fajnizm

Jedną z dominujących postaw w dzisiejszym świecie, zwłaszcza w dużych miastach, jest tzw. „fajnizm”. Co ciekawe, nie tylko młodzi ludzie aspirują do bycia „fajnym”. Coraz częściej dostrzegam to zjawisko również wśród osób dojrzałych.

Człowiek „fajny” dużo podróżuje. Robi selfie w nietypowych miejscach i sytuacjach. Zachowuje tzw. „dystans” do wszystkiego i wszystkich, w tym do siebie. Działa wyłącznie spontanicznie. Nieustannie kręci bekę. Jest wyluzowany, nie spina się. Nie wie, co będzie robić jutro, a co dopiero w weekend. Ma liczne pasje, ale w sumie niczym się nie interesuje. Ma mnóstwo „przyjaciół” i pracę w korpo, w której realizuje ekscytujące „projekty”. Z kilometra wyczuwa „szurię” w rozmowach na poważne tematy.

Źródła zdjęć:
1. kannada.asianetnews.com

Polub bloga na Facebooku:
http://www.facebook.com/thespinningtopblog

Zobacz też: Tolerancja, akceptacja, afirmacja

By | 2018-10-28T09:28:04+00:00 28 października 2018|0 komentarzy

About the Author:

Kamil Cywka
Tłumacz, lektor, komentator, pisarz. Autor powieści pt. „Bękart” oraz zbioru wierszy pt. „Miłość, miasto, mrok”. Konserwatywny liberał. Interesują mnie głównie dziedziny takie jak historia, polityka, ekonomia, ideologie i doktryny oraz sprawy społeczne. Na The Spinning Top Blog staram się poruszać tematy pomijane w mediach głównego nurtu oraz promować wolność, samodzielne myślenie i świadome życie we wszystkich jego aspektach.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.