Konserwatywny liberalizm, leseferyzm, minarchizm, merytokracja.

Rok działalności The Spinning Top Blog!

//Rok działalności The Spinning Top Blog!

Rok działalności The Spinning Top Blog!

Miło mi poinformować, że właśnie mija rok działalności The Spinning Top Blog! Nie wiem, kiedy to zleciało, ale z całą pewnością był to ekscytujący okres. Wokół bloga wydarzyło się w tym czasie wiele ciekawych rzeczy. Liczba czytelników stale rośnie, blog ma od jakiegoś czasu własną domenę, a autorowi nie brakuje zapału do tworzenia kolejnych wpisów.

Z założenia The Spinning Top Blog miał docierać do ludzi, którzy niezbyt interesują się tym, co dzieje się wokół nich. Tak się jednak nie stało, co z jednej strony mnie cieszy, a z drugiej – smuci. Cieszy dlatego, że blog przyciągnął osoby inteligentne i myślące samodzielnie, osoby, którym zależy i które chcą zmieniać otaczającą rzeczywistość lub choćby na nią wpływać. Smuci dlatego, że wciąż jesteśmy w przytłaczającej mniejszości, a do tych, których interesują głównie bluzeczki z Zary i promocje w Rossmannie niemal nie sposób dotrzeć z przekazem tego bloga.

Otrzymuję od Was sporo maili i wiadomości na Facebooku, o przeróżnej treści. Podsyłacie ciekawe linki i materiały, zdarza nam się też wymienić poglądy na sprawy bieżące i/lub te poruszane na blogu. Często podkreślam, że największą zaletą prowadzenia tego typu bloga jest to, że mogę poszerzać swoje horyzonty dzięki czytelnikom i uczyć się od nich, między innymi poprzez wymianę informacji, poglądów i komentarzy. Dzięki The Spinning Top Blog mam niepowtarzalną okazję obcować z ludźmi, którzy są mi bliscy światopoglądowo. Pamiętajcie, że nie zawsze musimy się zgadzać; ważne, że poruszamy się w tym samym nurcie – nurcie wolności i świadomości. Przypomnę jeszcze tylko, że nie udzielam porad inwestycyjnych. Mój stosunek do różnych klas aktywów można prześledzić na blogu, ale finanse osobiste to zbyt poważna sprawa, by powierzać je obcej osobie. Zresztą pieniądze już niejednych poróżniły.

Na koniec chcę Wam bardzo serdecznie podziękować, że czytacie, komentujecie, lajkujecie i udostępniacie wpisy z The Spinning Top Blog. Bez Was nie byłoby tego bloga. Fajnie, że jesteście.

The Spinning Top Blog w liczbach

  • Liczba wpisów: 92
  • Liczba komentarzy: 895
  • Liczba wyświetleń: 175 000
  • Liczba polubień na Facebooku: 891
  • Liczba subskrybentów: 150

Pozdrawiam serdecznie!
Kamil Cywka

Źródło zdjęcia: „200508-DSCN0417”. Licensed under Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:200508-DSCN0417.JPG#mediaviewer/File:200508-DSCN0417.JPG.

Polub bloga na Facebooku:
http://www.facebook.com/thespinningtopblog.

By | 2018-05-27T08:47:17+00:00 7 września 2014|0 komentarzy

About the Author:

Kamil Cywka
Tłumacz, lektor, publicysta-amator, pisarz. Autor powieści pt. „Bękart”. Konserwatysta, leseferysta, wolnorynkowiec. Interesują mnie głównie dziedziny takie jak historia, filozofia, polityka, ekonomia, ideologie, doktryny oraz sprawy społeczne. Na The Spinning Top Blog staram się poruszać tematy pomijane w mediach głównego nurtu oraz promować wolność, samodzielne myślenie i świadome życie we wszystkich jego aspektach.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.